kandydatów

Etat Kontroler Zapasu

Firma: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Stargard

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Kontroler Zapasu
Miejsce pracy: Stargard

Zadania na stanowisku pracy:

  • Wyjaśnianie niezgodności systemowych oraz zgodności danych systemowych
  • Dokonywanie niezbędnych transakcji magazynowych w systemach komputerowych
  • Identyfikowanie i zgłaszanie problemów systemowych do odpowiednich działów wsparcia
  • Kontrola ilościowa i jakościowa palet na przyjęciach i wydaniach towaru
  • Systematyczna inwentaryzacja określonych obszarów magazynu oraz cykliczne raportowanie wyników inwentaryzacji
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, komunikacja z klientem anglojęzycznym
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie średnie
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • Znajomość obsługi pakietu Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem magazynowym
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z CEVA
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i ’zielonych szkół’ dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.