kandydatów

Etat Akustyk - realizator dźwięku

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Akustyk - realizator dźwięku
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1857
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA I REALIZACJA DŹWIĘKU PODCZAS PRÓB I SPEKTAKLI OPERY ORAZ POZA JEJ SIEDZIBĄ, REALIZACJA NAGRAŃ AUDIO SPEKTAKLI ORAZ MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH OPERY, KONSERWACJA ORAZ NAPRAWA URZĄDZEŃ I AKCESORIÓW ELEKTROAKUSTYCZNYCH.WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE, ZNAJOMOŚĆ APARATURY DŹWIĘKOWEJ (ZASAD DZIAŁANIA, OBSŁUGI I KONSERWACJI URZĄDZEŃ) W SZCZEGÓLNOŚCI: ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI MIKSERÓW CYFROWYCH YAMAHA, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI SIECI DANTE, ZNAJOMOŚĆ OPROGRAMOWANIA PRO TOOLS, QLAB, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYMUMIEJĘTNOŚCI DODATKOWE:ZNAJOMOŚĆ SYSTEMÓW BEZPRZEWODOWYCH SHURE, POSIADANIE UPRAWNIEŃ SEP DO 1 kV, WYKSZTAŁCENIE ZWIĄZANE Z CHARAKTEREM PRACY, MILE WIDZIANA UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA NUTDOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:PRACA W TEATRZE LUB NA SCENIE, CHĘCI DO POSZERZANIA SWOJEJ WIEDZY I ROZWOJU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: JĘZYK ANGIELSKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 146 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie