kandydatów

Etat Mechanik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie miejsce pracy: Stargard

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Mechanik
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/21/0571
OBOWIĄZKI:
montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych na stanowisku pracy, diagnozowanie przyczyny awarii maszyny lub urządzenia przemysłowego, demontowanie zespołów lub podzespołów maszyn lub urządzeń przemysłowych, selekcjonowanie części uszkodzonego zespołu lub podzespołu maszyny, urządzenia, naprawianie maszyn poprzez regulowanie, wymianę lub dorobienie części, montowanie podzespołów lub zespołów maszyn lub urządzeń przemysłowych po naprawie, wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń, wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń, sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym maszyn i urządzeń przemysłowych; praca w godzinach od 07:00 do 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie