kandydatów

Etat Aparatowy procesu pirolizy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Aparatowy procesu pirolizy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1823
OBOWIĄZKI:
- OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ W WYZNACZONYM OBSZAZE- NADZÓR NAD URZĄDZENIAMI INSTALACJI- KONTROLA PRZEBIEGU PROCESU POD KĄTEM UTRZYMANIA CIĄGŁOŚCI PRODUKCJI- KONTROLA STANU TECHNICZNEGO URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH I TECHNOLOGICZNYCH- WYKONYWANIE POWIERZONYCH ZADAŃ Z ZACHOWANIEM WYZNACZONYCH STANDARDÓW- PRZESTRZEGANIA PANUJĄCYCH NORM I ZASAD- WSPÓŁPRACA Z INNYMI DZIAŁAMIWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, PRACA W ZESPOLE, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY I/LUB ŁADOWARKĘ TELESKOPOWĄ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W BRANŻY CHEMICZNEJ, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie