kandydatów

Etat Kierowca kat. C - Ładowacz

Firma: P.U.P. miejsce pracy: Police

Ogłoszenie numer: 4938452, z dnia 2021-06-16

Przedsiębiorstwo Użyteczności Pubicznej "TRANS-NET" S.A. zajmuje się świadczeniem usług w zakresie:

  • odbiór odpadów komunalnych z gospodarstw domowych i przedsiębiorstw na terenie gminy Police
  • selektywna zbiórka odpadów
  • odbiór odpadów ulegających biodegradacji
  • remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych i gruntowych
  • prace ziemne i wykonanie podbudowy pod nawierzchnie dróg, chodników, parkingów
  • wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, granitowej wraz z pracami towarzyszącymi
  • budowa i remonty małej architektury (place zabaw, siłownie zewnętrzne, wiaty przystankowe)
  • konserwacja fontann i infrastruktury parkowej
  • wykonanie oznakowania pionowego i poziomego dróg i przystanków autobusowych
  • budowa odwodnień i przepustów dróg
  • regulacja studzienek i wpustów kanalizacyjnych
  • prace rozbiórkowe
  • sprzedaż kruszyw i materiałów do usuwania śliskości zimowej

Kierowca kat. C - Ładowacz

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Police

Opis stanowiska

Kierowca - ładowacz nieczystości stałych wykonuje prace związane kierowaniem pojazdem ciężarowym przystosowanym do odbioru odpadów komunalnych z gospodarstw domowych i przedsiębiorstw na terenie gminy Police. Do zakresu jego obowiązków należą również prace polegające na: wstępnym sprawdzeniu zawartości kubła, transporcie pełnych kubłów do śmieciarki, podniesieniu kubła na wysokość umożliwiającej zamocowaniu kubła w uchwycie podnośnika, podłączeniu mechanizmu wypróżniania kubłów sprawdzenie, czy nie pozostały w kuble śmieci oraz ręczne ich usuniecie, zdjęcie pustego kubła z uchwytu podnośnika, odstawienie kubła na miejsce, przejazd na stopniu śmieciarki do następnej posesji.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • szkolenie okresowe/świadectwo kwalifikacji wstępnej
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych

Oferujemy

  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca w miłej atmosferze
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej LUXMED

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-06-2021
Wyświetleń: 209