kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Konserwator
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1763
OBOWIĄZKI:
- CODZIENNY PRZEGLĄD OBIEKTÓW I POMIESZCZEŃ POD KĄTEM STANU TECHNICZNEGO I EWENTUALNYCH USTEREK,- DBANIE O PORZĄDEK I UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH NA WYZNACZONYM OBSZARZE OBIEKTU,- DBANIE O PORZĄDEK NA HALACH WARSZTATOWYCH I POMIESZCZENIACH GARAŻOWYCH, WYWÓZ W WYZNACZONE MIEJSCA NIECZYSTOŚCI KOMUNALNYCH I ODPADÓW POWSTAŁYCH PODCZAS PROCESÓW OBSŁUGOWO- NAPRAWCZYCH,- SKŁADOWANIE, SEGREGACJA NIECZYSTOŚCI I ODPADÓW ZGODNIE Z KODAMI ODPADÓW PRZY JEDNOCZESNYM PRZESTRZEGANIU ZASAD OCHRONY ŚRODOWISKA W TYM ZAKRESIE,- ZGŁASZANIE MAGAZYNIEROM WT KWP W SZCZECINIE KONIECZNOŚCI UTYLIZACJI ZGROMADZONYCH ODPADÓW, PO ICH ZWAŻENIU I ZLICZENIU,- PRZEKAZYWANIE ODPADÓW (ZGODNIE Z KODAMI ODPADÓW) DO FIRM ZEWNĘTRZNYCH CELEM UTYLIZACJI LUB SPRZEDAŻY, ŚCISŁA WSPÓŁPRACA W TYM ZAKRESIE Z MAGAZYNIERAMI WT KWP W SZCZECINIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: NIEKARALNOŚĆ
Uprawnienia: WSPÓŁPRACA Z ZESPOŁEM
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 276 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie