kandydatów

Etat Księgowa mikroprzedsiębiorstw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Księgowa mikroprzedsiębiorstw
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1699
OBOWIĄZKI:
Księgowa / KsięgowyZakres obowiązków:• Samodzielna obsługa księgowa mikro-firm, • Samodzielne prowadzenie ksiąg podatkowych - PKPiR, • sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK V7M, • sporządzanie rozliczeń podatkowych, • współpraca z doradcami podatkowymi, • kontakt z klientem.Wymagania:• Wykształcenie minimum średnie,• 2-3 lata doświadczenia przy prowadzeniu ksiąg podatkowych KPiR,• sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.Mile widziane:• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym[Inne] : Zapewniamy: - stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę,- atrakcyjne wynagrodzenie,- wsparcie merytoryczne osób z doświadczeniem (chętnie podzielimy się wiedzą),- elastyczny system czasu pracy (8 godzinny wymiar pracy w godzinach 7-16),- możliwość rozwoju zawodowego,- pyszną kawę i miłą atmosferę,- pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z podmiotami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PODATKOWO-KSIĘGOWYCH

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie