kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Psycholog
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1680
OBOWIĄZKI:
1. PROWADZENIE NABORU KANDYDATÓW, KWALIFIKOWANIE KANDYDATÓW DO PEŁNIENIA FUNKCJI RODZINY ZASTĘPCZEJ ZAWODOWEJ, RODZINY ZASTĘPCZEJ NIEZAWODOWEJ LUB PROWADZENIA RODZINNEGO DOMU DZIECKA, SPORZĄDZANIE OPINII O POSIADANIU PREDYSPOZYCJI I MOTYWACJI DO PEŁNIENIA TYCH FUNKCJI2. PROWADZENIE PORADNICTWA I TERAPII KRÓTKOTERMINOWEJ DLA OSÓB SPRAWUJĄCYCH RODZINNĄ PIECZĘ ZASTĘPCZĄ I ICH DZIECI ORAZ DZIECI UMIESZCZONYCH W PIECZY ZASTĘPCZEJ, UCZESTNICTWO W POSIEDZENIACH DOTYCZĄCYCH OCENY SYTUACJI DZIECI UMIESZCZONYCH W TYCH FORMACH PIECZY ZASTĘPCZEJ3. SPORZĄDZANIE OPINII O POSIADANIU PREDYSPOZYCJI I MOTYWACJI DO PEŁNIENIA TYCH FUNKCJI.WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE MGR PSYCHOLOGII, KOMUNIKATYWNOŚĆ, OTWARTOŚĆ, EMPATIA, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY Z INNYMI INSTYTUCJAMI I OSOBAMI, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: PSYCHOLOGIA
Uprawnienia: OTWARTOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: EMPATIA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY Z INNYMI INSTYTUCJAMI I OSOBAMI

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie