kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1481
OBOWIĄZKI:
1.PRZYJMOWANIE MATERIAŁÓW I SPRZĘTU DO MAGAZYNÓW GŁÓWNYCH: CZĘŚCI PPOŻ., SPRZĘTU PPOŻ., MATERIAŁÓW DO NAPRAWY SPRZĘTU KWATERUNKOWEGO, MATERIAŁÓW ZBĘDNYCH DO AMW, ODPADÓW, WYROBÓW;2. STOSOWANIE ODPOWIEDNICH ZABIEGÓW KONSERWACYJNYCH WOBEC PRZECHOWYWANYCH ZAPASÓW, UTRZYMANIE NALEŻNEGO PORZĄDKU I CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ MAGAZYNU;3. ZGODNIE Z POSIADANYMI UPRAWNIENIAMI OBSŁUGA SPRZĘTU ZAŁADUNKOWEGO: PODNOŚNIKA WIDŁOWEGO SPALINOWEGO I WÓZKA TRANSPORTOWEGO AKUMULATOROWEGO;4. WYKONYWANIE ZADAŃ WYNIKAJĄCYCH Z BIEŻĄCYCH POTRZEB I DECYZJI PRZEŁOŻONYCH W RAMACH ZAJMOWANEGO STANOWISKA ZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA.WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, ZNAJOMOŚĆ MS OFFICE, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO OPRACOWYWANIA DOKUMENTACJI I BARDZO DOBREJ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW OGÓLNOWOJSKOWYCH, UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU MINIMUM 3 LAT, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY W JEDNOSTKACH I INSTYTUCJACH MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
Uprawnienia: SAMODZIELNE OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 393 - 4 026 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie