Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Kierownik produkcji LSJ HR Group Stargard Szczeciński

Firma: LSJ HR Group miejsce pracy: Stargard Szczeciński

Firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Stargardu poszukuje:

KIEROWNIKA/ KIEROWNICZKI PRODUKCJI

Oferujemy Ci:

- pracę w nowoczesnej fabryce
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- pakiet świadczeń socjalnych
- pracę w organizacji stawiającej na ludzi i pozytywne relacje międzyludzkie

Główne zadania:
- zarządzanie grupą pracowników produkcyjnych oraz brygadzistów
- kontrola planu produkcyjnego
- dbanie by produkcja przebiegała bez zakłóceń, rozwiązywanie problemów produkcyjnych
- optymalizacja procesów produkcyjnych

- posiadasz minimum dwu letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją
- jesteś osoba dynamiczną , asertywność umiejącą pracować samodzielnie
- ważna jest dla Ciebie przyjazna atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: experts@lsj.pl w temacie podając: Kierownik produkcji

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Magda Dziechciowska : 508 144 900

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

Aplikując na stanowisko pracy Kierownik produkcji zamieszczone przez firmę LSJ HR Group Stargard Szczeciński pamiętaj, aby powołać się na serwis pracy PracaSzczecin.com.pl.