kandydatów

Etat Operator Maszyny Papierniczej

Firma: LSJ HR Group miejsce pracy: Lubczyna

Operator Maszyny Papierniczej
Lokalizacja: Lubczyna, Goleniowski

Posiadasz doświadczenie na produkcji jako operator maszyn? A może pracowałeś w drukarni? Jesteś samodzielny i szukasz stabilizacji? Chcesz rozwijać siebie i firmę swoimi nowymi pomysłami? Czytaj dalej!

Rekrutujemy dla firmy będącej producentem opakowań papierowych. Posiada 31 lat doświadczenia na rynku Na dzień dzisiejszy firma posiada trzy wysoko wyspecjalizowane działy produkcyjne, które pozwalają na realizację zleceń dla małych oraz dużych firm - czeka dużo wyzwań!

Brzmi interesująco?

Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Twoje zadania:
  • Ustawianie składania torebki
  • Ustawianie zadruku flekso graficznego torebki
  • Utrzymanie czystości na maszynie
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu w sprawie serwisów maszyny
Wyślij swoje CV, jeśli posiadasz:
  • Umiejętność czytania dokumentacji dotyczącej produktu, zlecenia produkcyjnego, podglądu druku
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Samodzielność, systematyczność
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z maszynami mechanicznymi ze wstęgą papierową lub składającymi
  • Doświadczenie przy przekrawaczach, sztancujących, drukarniach
 Gwarantujemy Ci:
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie + możliwość nadgodzin, dzięki którym Twoje wynagrodzenie będzie większe!
  • Pracę w systemie 2 zmian od poniedziałku do piątku – dzięki któremu będziesz mieć czas na życie prywatne „w ciągu dnia”
  • Szkolenia branżowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość ulepszania produkcji – firma jest otwarta na Twoje pomysły!