kandydatów

Etat Księgowy/a

Firma: Młodzieżowe Centrum Kariery Police miejsce pracy: Szczecin

Młodzieżowe Centrum Kariery Police
Księgowy/a
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: 5/1/2023
OBOWIĄZKI:
Comiesięczne uzgadnianie stanu środków trwałych z działem gospodarki materiałowej,Przeprowadzanie kontroli finansowo-księgowej dowodów księgowych. obsługa systemu Informatycznego „QNT”;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: umiejetności organizacyjne, wysoki poziom samodzielności w działaniu

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Police