kandydatów

Etat Technik - Konserwator

Firma: Fresenius miejsce pracy: Szczecin

Technik - Konserwator
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • podstawowe naprawy i konserwacje aparatury medycznej w danej stacji dializ,
  • monitorowanie przeglądów i kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej i urządzeń technicznych,
  • monitorowanie i nadzór nad stacją uzdatniania wody i centralnej dystrybucji koncentratów,
  • przygotowywanie roztworów do dializ.
Oferujemy:
  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,
  • pakiet socjalny,
  • interesujące szkolenia zawodowe.
Oczekujemy:
  • wykształcenia średniego/wyższego, technicznego,
  • dobrej organizacji własnej pracy,
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • doświadczenie w pracy w stacji dializ/ośrodku medycznym będzie dodatkowym atutem.
Warto z nami pracować, gdyż:
  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy,
  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez Fresenius Nephrocare Polska sp. z o.o. z siedzi-bą w Poznaniu przy ul. Krzywej 13, 60-118 Poznań w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz udziału wdalszych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowychi w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Powyższa zgodazostała wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Fresenius - pasjonaci z misją. Zobacz więcej »