kandydatów

Etat Technik Elektryk / Energetyk (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Morzyczyn

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki  na stanowisko:

Technik Elektryk / Energetyk (k/m)

Miejsce pracy: Morzyczyn
Nr Ref.: BP/DE/WTE/Mik/Kr/MS/04/23

Podstawowy zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych na obszarze działania ZES
  • wykonywanie oględzin oraz dokonywanie oceny stanu technicznego urządzeń stacji oraz linii
  • uczestniczenie w procesie prowadzenia ruchu stacji elektroenergetycznych we współpracy ze służbami dyspozytorskimi oraz służbami nadzoru eksploatacji
  • wykonywanie czynności związanych z zapewnieniem organizacji bezpiecznej pracy
  • zgłaszanie odpowiednim służbom zaistniałych awarii, usterek i zagrożeń oraz uczestniczenie w procesie ich likwidacji
  • znajomość systemów stacyjnych w tym sterowania i nadzoru, ochrony technicznej oraz monitoringu transformatorów; dokonywanie wstępnej weryfikacji, oceny i interpretacji sygnałów generowanych przez w/w systemy
  • prowadzenie bieżącego nadzoru nad pracą urządzeń na Stacji oraz nad pracą Linii
  • prowadzenie oraz biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczno-eksploatacyjną oraz ruchową
  • wykonywanie czynności w ramach pogotowia technicznego
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne elektryczne lub pokrewne
  • znajomość budowy i działania urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • znajomość zasad bezpiecznej organizacji pracy w energetyce
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe
  • świadectwo kwalifikacyjne
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-05-2023
Wyświetleń: 66