kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim

Firma: Concentrix miejsce pracy: Szczecin

Ponad 400 entuzjastycznych pracowników z ponad 12 krajów pracuje w naszym szczecińskim oddziale, aby zaoferować naszym Klientom najlepsze produkty i usługi. Jeśli szukasz szansy na rozwój i wykorzystanie Twoich umiejętności, to jest to miejsce dla Ciebie. Planujemy zrobić coś wielkiego i szukamy zmotywowanych i kreatywnych ludzi do działania.

Wierzymy w bohaterów dnia codziennego. Tych, którzy mają odwagę podążać za swoją pasją i którzy mają siłę i determinację, by realizować swoje marzenia.

Właściciele małych firm znajdują się w centrum naszych działań, dlatego tworzymy skuteczne i łatwe w użyciu rozwiązania finansowe, aby pomóc im w prowadzeniu działalności. Dzięki mentalności założycieli i nastawieniu "team-first" nasze zróżnicowane zespoły w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych współpracują ze sobą, aby właściciele małych firm, z którymi współpracujemy, mogli odnosić sukcesy, robiąc to, co kochają.

Poszukujemy energicznych, zorientowanych na klienta profesjonalistów do udziału w projekcie realizowanym dla naszego klienta z możliwością zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.

Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim
Szczecin
Twój zakres obowiązków:
  • Udzielanie pomocy klientom, wspieranie ich w pytaniach związanych z branżą telekomunikacyjną za pośrednictwem: połączeń przychodzących
Nasze wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
  • Otwartość w relacjach z klientami
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na klienta
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy - razem możemy osiągnąć więcej!
  • Dyspozycyjność do pracy z biura (Szczecin)
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat już od pierwszego dnia współpracy
  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy – pracujemy w systemie zmianowym
  • Bogaty pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenie w pełni przygotowujące Cię do wykonywania pracy
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie