Etat Ryanair Customer Support with German / Wsparcie Pasażera Ryanair z j. niemieckim

Firma: Concentrix miejsce pracy: Szczecin

Ponad 400 entuzjastycznych pracowników z ponad 12 krajów pracuje w naszym szczecińskim oddziale, aby zaoferować naszym Klientom najlepsze produkty i usługi. Jeśli szukasz szansy na rozwój i wykorzystanie Twoich umiejętności, to jest to miejsce dla Ciebie. Planujemy zrobić coś wielkiego i szukamy zmotywowanych i kreatywnych ludzi do działania.

Wierzymy w bohaterów dnia codziennego. Tych, którzy mają odwagę podążać za swoją pasją i którzy mają siłę i determinację, by realizować swoje marzenia.

Właściciele małych firm znajdują się w centrum naszych działań, dlatego tworzymy skuteczne i łatwe w użyciu rozwiązania finansowe, aby pomóc im w prowadzeniu działalności. Dzięki mentalności założycieli i nastawieniu "team-first" nasze zróżnicowane zespoły w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych współpracują ze sobą, aby właściciele małych firm, z którymi współpracujemy, mogli odnosić sukcesy, robiąc to, co kochają.

Poszukujemy energicznych, zorientowanych na klienta profesjonalistów do udziału w projekcie realizowanym dla naszego klienta z możliwością zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.

Ryanair Customer Support with German / Wsparcie Pasażera Ryanair z j. niemieckim
Szczecin
Zadania:
  • Na co dzień będziesz zajmował się kompleksową obsługą pasażerów linii lotniczych Ryanair od momentu planowania podróży do momentu wylądowania w miejscu docelowym: udzielanie ogólnych informacji, w tym rozwiązywanie codziennych problemów pasażerów, rozpatrywanie reklamacji lub spraw związanych z zagubionym bagażem - wszystko, co może się zdarzyć podczas podróży.
  • Wsparcie pasażerów poprzez przychodzące rozmowy telefoniczne, a także czat i email.
Czego oczekujemy od kandydata:
  • płynnej znajomości niemieckiego  na poziomie B2/C1
  • dyspozycyjności do współpracy stacjonarnej (Szczecin, Brama Portowa budowa Posejdon)
  • dyspozycyjności na 13-dniowe szkolenie, rozpoczynające się 08 maja lub 22 maja, w jednej z następujących grup czasowych:
  • grupa I, 9-17 (pn-pt)
  • grupa II, 12-20 (pon.-pt.)
  • grupa III 15-21 (pon.-pt.) + sobota 10-15
  • nastawienie na pracę z ludźmi i komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • umowę o pracę (6500-7000pln brutto) lub umowę zlecenie (31.46-41.67 pln gross/h) - do wyboru!
  • kompleksowe, płatne szkolenie
  • praca zmianowa: poniedziałek-piątek 09-22, sobota 9-19, niedziela 10-19)
  • możliwość awansu wewnętrznego
  • komfortowe warunki pracy (Brama Portowa, budynek Posejdon)