kandydatów

Etat Serwisant Żurawi Portowych

Firma: Liebherr Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

LIEBHERR-POLSKA Sp. z o.o.

Utworzona w 2005 zajmuje się dystrybucją i serwisem maszyn Firmy Liebherr należącej do wiodących na świecie producentów maszyn budowlanych.

Posiada siedzibę główną w Rudzie Śląskiej, oraz oddziały w: Ruścu k. Nadarzyna, Gdańsku i Komornikach k.Poznania.

poszukuje do swojej swojego oddziału w Gdańsku-Kowalach
pracowników na stanowisko:

Serwisant Żurawi Portowych
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania,
  • Naprawy, przeglądy, modyfikacje oraz regulacje maszyn,
  • Realizowanie napraw i remontów oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
  • Sporządzanie protokołów z zakresu napraw,
  • Budowanie i utrzymanie trwałej relacji z klientami.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku: mechatronika, elektromechanika, automatyka, elektronika, mechanik, hydraulika siłowa, elektryk,
  • Znajomość układów elektronicznych, mechanicznych i hydraulicznych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B poparte praktyką,
  • Kreatywność, zorganizowanie, inicjatywa w pracy i zainteresowanie nowoczesnymi technologiami,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • Duże możliwości rozwoju oraz szkolenia serwisowe i produktowe w kraju
    i za granicą organizowane przez firmy z grupy Liebherr,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Prywatną opiekę medyczną (po dwóch latach pracy),
  • Dopłata do kart Multisport po przepracowaniu 12 miesięcy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód,
  • Pełne wsparcie kierownictwa.
Prosimy o dopisanie jednej z poniższych klauzul (jest to warunek konieczny do przyjęcia Państwa aplikacji).

-"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Liebherr-Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego do 6 miesięcy“.

- "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Liebherr-Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska, na potrzeby realizacji przyszłych procedur rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie 3 lat od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych“.

Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rekrutacja@liebherr.com lub na wskazany powyżej adres siedziby.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Liebherr-Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska (Liebherr-Polska). W Liebherr-Polska powołany został Inspektor Ochrony Danych - Pan Grzegorz Janikowski, dane kontaktowe: e-mail: lpl.rodo@liebherr.com. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie trzech lat od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres trzech lat w celu obrony ewentualnych roszczeń . Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: lpl.rodo@liebherr.com. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Liebherr-Polska danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Liebherr-Polska oraz spółki z Grupy Liebherr.