kandydatów

Etat Kosmetyczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0481
OBOWIĄZKI:
Staż z FP na 6 miesięcy dla osób bezrobotnychdeklaracja zatrudnienai po zakończeniu stażu 1/2 etatu MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Jasna 15/10aGODZ.PR.: 10:00-18:00WYMAGANIA ORGANIZATORA: ukończona szkoła kosmetyczki lub szkolenia PROGRAM STAŻU:-zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz poprawiajace kondycję fizyczną- prace recepcyjne- dezynfekcja, sprzątanie stanowsika pracy - działania marketingowe
Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie