kandydatów

Etat Koordynator w zespole operacyjnym

Firma: Pflegehelden® Franchise GmbH miejsce pracy: Szczecin

Jesteśmy liderem w branży opiekuńczej w Niemczech. Od 2005 roku zapewniamy naszym Klientom opiekę senioralną współpracując z najlepszymi agencjami zarówno z Polski jak i innych krajów Europy środkowo-wschodniej. Razem z Tobą chcielibyśmy zaoferować naszym Klientom doskonały serwis.

W celu wzmocnienia naszego zespołu operacyjnego poszukujemy od zaraz koordynatora, którego zadaniem jest koordynacja realizacji zleceń opiekuńczych.

Koordynator w zespole operacyjnym
Miejsce pracy: Szczecin
Twoje zadania:
  • Jesteś odpowiedzialnym pośrednikiem między naszymi partnerami franczyzowymi a agencjami
  • Jesteś bezpośrednią osobą kontaktową (m/k/n) dla naszych partnerów franczyzowych podczas całego procesu realizacji zleceń opiekuńczych
  • We współpracy z naszymi agencjami partnerskimi, jesteś odpowiedzialny za sprawną koordynację procesu obsadzania zleceń: od planowania personelu do nadzoru nad organizacją podróży itp.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sektorze opieki, w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania personelem
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Nastawienie prokonsumenckie
  • Dobra organizacja pracy, dobra samoorganizacja
  • Rutynowa obsługa komputera, doświadczenie w obsłudze systemów CRM będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera w branży opiekuńczej na rynku niemieckim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Miejsce pracy w przyjaznym międzynarodowym zespole
  • Wsparciu team leadera zarówno w codziennych działaniach, jak i rozwoju zawodowym
  • Przejrzysta kultura korporacyjna
  • Możliwość otrzymania atrakcyjnych benefitów pozapłacowych