kandydatów

Etat Pracownik przeładunkowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracownik przeładunkowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0690
OBOWIĄZKI:

Rozładunek lub załadunek towarów z ładowni statków, wagonów i placu: granit o wadze do 10 ton, slabów o wadze do 30 ton, ziarno, węgiel, ruda, nawozy, celuloza, szyny, blacha w rolkach, wlewki aluminiowe i inni. Pakowanie worków nawozem o wadze 50 kilogramów. Rozładunek kontenerów z kakao, układanie worków o wadze 50-100 kg na palety. Czyszczenie i sprzątanie ładowni statków, wagonów i placu od resztki towarów, składanie kołków o wadze do 25 kilogramów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie