kandydatów

Etat Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Firma: JUAN SP. Z O.O. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 8096157, z dnia 2023-03-22

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • kompletacja zamówień
  • załadunek i rozładunek towarów
  • prawidłowy obrót towaru w magazynie
  • przyjmowanie i wydawanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami
  • kontrola stanów magazynowych

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziana znajomość branży meblowej
  • mile widziane uprawnienia w obsłudze wózka widłowego na wysokim składzie

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilna prace i zatrudnienie