kandydatów

Etat Trymer

Firma: Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol).

Trymer
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Gotowość do pracy w porcie przeładunkowym na placach składowych;
  • Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy;
  • Motywacja do podniesienia swoich uprawnień na sprzęt przeładunkowy – na koszt pracodawcy;
  • Uprawnienia cumownicze, hakowe, sztauerskie – stanowiłyby dodatkowy atut.
Zakres obowiązków:
  • Prace trymerskie w porcie przeładunków masowych (m.in. cumowanie statków, krycie pryzm, workowanie);
  • Wykonywanie prac porządkowych i drobnych prac konserwacyjnych na obszarze terminala.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Darmowy dostęp do siłownik zakładowej.
Do CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alfa Terminal Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Alfa Terminal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie (kod poczt. 78-334), przy ul. Nad Odrą 10.Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.