kandydatów

Etat Pracownik Transportu Wewnętrznego

Firma: Saferoad Pomerania Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Firma Saferoad Pomerania Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Pracownik Transportu Wewnętrznego
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • przygotowanie i kompletacja materiałów do produkcji,
  • wywóz gotowych produktów na plac wysyłkowy.
Nasze wymagania
  • uprawnienia UDT na suwnice SII,
  • uprawnienia UDT na wózki jezdniowe.
Oferujemy:
  • niezbędne przeszkolenie do obsługi stanowiska,
  • bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • grupowe ubezpieczenie pracownicze,
  • możliwość prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • możliwość rozwoju – szkolenia, treningi.
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimyo zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Saferoad Pomerania Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Stanisława Dubois 23, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesówrekrutacji.

Zapraszamy do kontaktu!