kandydatów

Etat Kosmetyczka / Specjalistka od depilacji laserowej

Firma: Olena Kalinovska miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7931022, z dnia 2023-01-27

Olena Kalinovska

Laser Time - to siecz salonów w Polsce i Ukrainie

Kosmetyczka / Specjalistka od depilacji laserowej

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Szukamy specjalistkę od depilacji laserowej/ kosmetyczkę
  • Wykonywanie zabiegów depilacji laserowej

Wymagania

  • wykształcenie medyczne (pożądany)
  • pełna dyspozycyjność
  • poziom języka polskiego i rosyjskiego
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • punktualność

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4000zl netto+
  • atrakcyjne zarobki
  • praca w miłej atmosferze i młodym zespole
  • szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • możliwość rozwoju
  • zniżki na produkty i usługi