Etat Analityk sprzedażowy / Analityczka sprzedażowa ds. małych i średnich przedsiębiorstw

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:
  • dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • bonusy finansowe
  • szkolenia produktowe
  • przejrzysty system wynagradzania
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Analityk/Analityczka sprzedażowy(-a) ds. małych i średnich przedsiębiorstw

miejsce pracy: Szczecin, Nr ref.: SPE/04/0123

Do struktur Departamentu Analiz Kredytowych, a konkretnie zespołu Analityków sprzedażowych ds. małych i średnich przedsiębiorstw poszukujemy Analityka(-czki) sprzedażowego(-ej) ds. małych i średnich przedsiębiorstw.

Dołącz do nas i współpracuj z portfelem klientów K3 mBanku.

Jesteśmy zespołem składającym się z kilkudziesięciu osób. Na bieżąco obsługujemy portfel klientów kredytowych.  W naszej pracy szanujemy autonomiczną rolę analityka oraz umiejętność posiadania własnego zdania, które ma uzasadnienie w rzeczowych argumentach.

Rekrutujemy do zespołu Region Zachód. Twoim miejscem pracy może być jeden z naszych oddziałów korporacyjnych zlokalizowany w: Szczecinie, Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze, Kaliszu, Poznaniu, Toruniu, Bydgoszczy, Koszalinie, Gdańsku, Gdyni lub Warszawie.

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:
  • utrzymanie oraz bieżąca obsługa portfela, który oddamy w Twoje ręce
  • ocena ryzyka kredytowego klientów korporacyjnych, bieżący monitoring sytuacji - lubimy wiedzieć, co dzieje się u naszych klientów i wspólnie reagować na pojawiające się sytuacje
  • strukturyzacja warunków transakcji i zabezpieczeń (i wiedz, że cenimy sobie prostotę oraz Twoje zdanie)
  • współpraca z działem ryzyka oraz prezentowanie spraw na komitetach kredytowych, stawiamy na zespołowość, granie do jednej bramki i rozmowę opartą na argumentach
Czego potrzebujesz, aby odnosić sukcesy na tym stanowisku?
  • doświadczenia zawodowego zdobytego na analogicznym stanowisku
  • znajomości produktów bankowych, zasad oceny ryzyka kredytowego i analizy kredytowej
  • umiejętności współpracy i budowania relacji, zarówno z naszym klientami, jak i z członkami zespołu
  • analitycznego umysłu, umiejętności wyciągania wniosków, syntezy informacji oraz przedstawiania rekomendacji na podstawie konkretnych argumentów
  • lubisz swoją pracę i masz pozytywne nastawienie
Nasza propozycja to:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • współpraca z koordynatorem i zespołem analityków, którzy wesprą Cię w rozwinięciu umiejętności związanych z procesowaniem wniosków kredytowych naszych klientów
  • wsparcie merytoryczne zespołu
  • szeroki wachlarz klientów i spraw zapewni ciągły rozwój i nie pozwoli się nudzić
  • przejrzysty system wynagradzania (w tym bonus roczny i półroczna premia)
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (2-3 dni home office w tygodniu)
  • bogaty pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie)
  • możliwość udziału w programach rozwojowych (np. u nas każdy piątek to Piątek z rozwojem)
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej