kandydatów

Etat Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Firma: Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7894830, z dnia 2023-01-16

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest częścią międzynarodowej grupy Duvenbeck Logistik. Dzięki wyróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych. Obecnie Wrocławski oddział Duvenbeck Logistik posiada ponad 120 zestawów ciężarowych i zatrudnia ponad 300 osób.

 Z uwagi na ciągły rozwój naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Wyjazdy z Wrocławia (baza wypadowa)

Zakres obowiązków:

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy

Wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E (z kod. 95)
  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • Aktualna karta kierowcy
  • Uczciwość, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • Pracę w fimie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, gwarantującą stabilność zatrudnienia
  • Transparentny system wynagrodzenia, grafik planowany z wyprzedzeniem oraz wynagrodzenie przelewem, zawsze na czas
  • Dostęp do bazy z prysznicami i strefą odpoczynku,
  • Możliwość szkolenia i pracy w podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą - dla kierowców nie posiadających doświadczenia
  • Praca w systemie 3/1 , 2 /1 lub 5 dni w trasie na 45 godzin pauzy
  • Trasy międzynarodowe
  • Pojedyncze i podwójne obsady
  • Nowy, sprawny tabor (Man, Mercedes, Volvo)
  • Premie za polecenie nowych pracowników oraz premie stażowe
  • Upominki na święta Bożego Narodzenia i „wczasy pod gruszą”
  • Co miesięczne premie uznaniowe
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz Ubezpieczenia grupowego
  • Zwrot kosztów za badania i szkolenie ADR podstawowe wykonywane w trakcie pracy
  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy
  • Profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy
  • Zaplecze parkingowe na samochody osobowe pracowników,
  • Wsparcie formalne i materialne w uzyskiwaniu niezbędnych dokumentów w przypadku pochodzenia z krajów spoza UE
  • Wsparcie profesjonalnego zespołu dyspozytorów i spedytorów
  • Pracę z własną spedycją
  • Możliwość pokrycia prawa jazdy, w zamian za umowę lojalnościową na 2 lata