Etat Doradca / Doradczyni klienta ds. dużych przedsiębiorstw

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Szczecin

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt  i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Doradca / Doradczyni klienta ds. dużych przedsiębiorstw

miejsce pracy: Szczecin, Nr ref.: JW/011/0123

Twoje zadania:

  • opieka nad portfelem naszych klientów – przedsiębiorstwami powyżej 50 mln obrotu,
  • pozyskiwanie klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw i podejmowanie działań zapewniających korzystną współpracę,
  • dokonywanie oceny potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii działania,
  • zwiększanie cross-sellingu w grupie mBanku,
  • współpracę z analitykiem sprzedażowym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad portfelem klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw lub MSP - minimum 3 lata,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • wiedza z zakresu ekonomii, gospodarki oraz produktów bankowych,
  • znajomość rynku lokalnego oraz technik sprzedaży i negocjacji,
  • znajomość zasad finansowania transakcji handlowych, przepisów przeciwdziałania praniu pieniędzy, prawa bankowego, analizy finansowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • prawo jazdy kat. B.