kandydatów

Etat Kosztorysant instalacji elektrycznych

Firma: PUH El Professional Mariusz Maszota miejsce pracy: Szczecin

Firma El Professional Mariusz Maszota działająca w branży elektrycznej poszukuje pracowników ogólnobudowlanych.

Kosztorysant instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • Wycena prac związanych z budową sieci zewnętrznych, wewnętrznych, linii kablowych nn i SN.
  • Wycena prac związanych z budowa instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, mieszkalnych i przemysłowych.
  • Przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od poddostawców urządzeń i systemów.
  • Przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców instalacji.
  • Kompletowanie ofert, weryfikacja zakresu i ceny.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (elektryczne).
  • Mile widziana znajomość programu kosztorysowego NORMA.
  • Gotowość do dojazdów do miejsca pracy.
  • Mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny energetyki.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwości rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.