kandydatów

Etat Regionalny Specjalista Sprzedaży Hurtowej

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Regionalny Specjalista Sprzedaży Hurtowej
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • umowa o pracę,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie,
  • szansa na budowanie kariery w najlepszym zespole sprzedaży,
  • premie i programy nagradzające podejmowanie inicjatywy,
  • samochód służbowy,
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
  • dofinansowanie do wakacji,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta, dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników,
  • aktywności i programy rozwojowe, w tym szkolenia, sport i programy CSR,
  • wolontariat pracowniczy,
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.
…i wiele więcej. Sprawdź TUTAJ!

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Rozwój i maksymalizacja sprzedaży produktów Lotte Wedel w obsługiwanej grupie Klientów Hurtowych w kategoriach słodycze i lody (AD; podhurt)
  • Osiąganie celów sprzedażowych w obsługiwanej grupie Klientów Hurtowych (AD; podhurt)
  • Kontrola kosztów w stosunku do posiadanego budżetu, przestrzeganie obowiązujących procedur, zapewnianie efektywnego wykorzystania posiadanych środków
  • Proponowanie i wdrażanie regionalnych aktywności marketingowych dla zwiększenia wolumenu, dystrybucji i innych czynników wzrostu sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Rzetelne i na bieżąco raportowanie danych sprzedażowych
  • Regularne i na bieżąco rozliczanie się z powierzonego mienia m.in. takiego jak budżety, zaliczki stałe, produkty gratisowe, materiały promocyjne
  • Prowadzenie bieżącego monitoringu i raportowania w zakresie zmian na rynku
  • Edukowanie personelu w zakresie cech produktów i zapewniania jakości produktu
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office, bardzo dobra znajomość MS Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • Sumienność, rzetelność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań oraz mienia
Dbamy o dostępność i równe szanse na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe potrzeby podczas procesu, poinformuj o tym w CV lub podczas rozmowy telefonicznej.