kandydatów

Etat System Administrator

Firma: IAI Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Poszukujemy doświadczonego Administratora, Specjalistę Elastic Search (utrzymanie i rozwój)! Osoby, która z pasją zagłębia się w technologię, utrzymanie i monitoring systemów. Lubi pracę dynamiczną przy obsłudze dziesiątek zgłoszeń, również w nocy. Zespół jest kompetentny i na maksa wykorzystuje swoje umiejętności i pomysły na rozwój infrastruktury i aplikacji.
System Administrator
Miejsce pracy: Szczecin
Twoje zadania:
  • Utrzymanie i rozwój rozwiązań opartych o ELK
  • Tworzenie, konfiguracja i utrzymanie środowisk dla aplikacji webowych
  • Wsparcie i ulepszanie procesów wytwarzania oprogramowania
  • Monitorowanie i utrzymanie infrastruktury
  • Automatyzowanie czego się da :)
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (programistyczne, DevOps, administrowanie sieci)
  • Praktyczna znajomość Elastic Search i ELK
  • Zdolności programistyczne (PHP, bash, na plus C/C++)
  • Bardzo dobra znajomość Linuxa i powłoki
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)
  • Umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w pracy zdalnej, kreatywne poszukiwanie rozwiązań
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Mile widziana znajomość: Mysql, Apache/Nginx, DNS, SMTP/IMAP, powershell, VPN, k8s/docker, CI/CD
Oferujemy:
  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu)
  • Nowoczesny sprzęt i pracę w nowoczesnym biurowcu Piastów Office Center
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie jest przyznawane na start na podstawie dotychczasowego doświadczenia. Podane wynagrodzenia są dla średniej ilości godzin w miesiącu (168h).

  • B2B
    15 000 zł - 23 000 zł netto
  • Umowa o pracę
    12 150 zł - 18 700 zł brutto

Nazywam się Łukasz i będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji. Twarde umiejętności to jedna kwestia, ale szukamy otwartych i zdolnych osób, z którymi będzie chciało się spędzać wspólnie czas :). Ważne jest dla nas kim jesteś i jaki jesteś. Daj się poznać :)