kandydatów

Etat Geolog dokumentator

Firma: BARG-ARTGEO sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Grupa BARG jest to ogólnopolska sieć akredytowanych laboratoriów badawczych (budowlanych i drogowych), które pomagają kontrolować jakość materiałów budowlanych, oraz świadczą usługi z zakresu geologii inżynierskiej i geotechniki.

BARG-ARTGEO to dział zajmujący się geologią inżynierską i geotechniką. Wykonujemy liczne dokumentacje dla strategicznych inwestycji w kraju, w tym badania pod drogi ekspresowe, koleje, porty, elektrownie wiatrowe czy obiekty kubaturowe. Posiadamy kompletny park maszynowy i laboratorium dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo świadczyć usługi geologiczne, poszerzając wiedzę i doświadczenie naszych pracowników.

Geolog dokumentator
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – geologia, budownictwo lub pokrewne
  • doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji geologicznych i geotechnicznych
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • znajomość oprogramowania Geostar, CPTStar, AutoCAD, GIS, MS Office,
  • mile widziane uprawnienia geologiczne kat. V, VI lub VII lub budowlane,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Ze względu na specyfikę pracy z dokumentami w języku polskim wymagana jest bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie oraz uczestniczenie w projektach
  • interpretacja wyników badań polowych
  • udział oraz opracowywanie projektów robót geologicznych, dokumentacji geologiczno-inżynierskich i hydrogeologicznych, dokumentacji badań podłoża gruntowego, opinii geotechnicznych i projektów geotechnicznych
  • nadzór nad robotami geologicznymi
Co oferujemy:
  • ciekawą nierutynową pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • aktywny rozwój zawodowy, możliwość awansu.
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień geologicznych,
  • pracę w jednej z największych firm geologicznych w kraju, przy realizacji strategicznych w skali kraju kontraktów
  • udział w pracach terenowych przy nowoczesnym sprzęcie (firma posiada nowoczesne wiertnice do wierceń rurowanych, rdzeniowanych, sondy CPT, DMT i wiele innych),
  • pakiet socjalny i sportowy (ubezpieczenie Generali, Karta Multisport).
  • narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy
  • możliwość uczestniczenia w projektach i dokumentacjach koniecznych do ubiegania się o uprawnienia geologiczne kat. V, VI, VII