kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Firma: BAGIETKA Marek Jackowski miejsce pracy: Szczecin

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Produkujemy świeże pieczywo o najwyższej jakości a także lody, pyszne ciasta, desery, kanapki i sałatki, jogurty. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
Opis stanowiska:
  • wystawianie i przyjmowanie faktur oraz zapewnienie ich prawidłowego obiegu,
  • nadzór nad umowami oraz korespondencją firmy,
  • wsparcie dla Działu Sprzedaży oraz sieci sklepów firmowych,
  • tworzenie raportów oraz analiz.

Godziny pracy: 8:00-16:00

Czas pracy obejmuje również wybrane 2 soboty w miesiącu.

Wymagania:
  • doświadczenia w pracy biurowej,
  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej organizacja pracy.
Oferujemy:
  • szkolenie wprowadzające,
  • pracę w zespole ludzi, którzy są nastawieni na współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej Medicover i dofinansowania do karty Multisport.