Etat Business Development Specialist / Specjalista ds. rozwoju biznesu

Firma: Danolit Tomasz Michałowski miejsce pracy: Police

Ogłoszenie numer: 7751076, z dnia 2022-11-18

Danolit Tomasz Michałowski

Danolit to firma specjalizująca się w produkcji wysokojakościowych umywalek na wymiar dla klientów indywidualnych, architektów i inwestorów komercyjnych. Stawiamy na zgrany zespół dążący do realizacji ambitnych planów rozwoju firmy.

Business Development Specialist / Specjalista ds. rozwoju biznesu

Miejsce pracy: Police

Opis stanowiska

Aplikuj, jeśli chcesz:

  • tworzyć strategię rozwoju biznesu dla segmentu B2B,
  • otwierać nowe rynki sprzedaży,
  • pozyskiwać klientów z segmentu B2B wykorzystując własne pomysły na dotarcie do nich,
  • współtworzyć nową linię produktów z kategorii premium.

Wymagania

Oczekujemy:

  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia w realizowaniu strategii rozwoju i sprzedaży B2B popartego sukcesami,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku lokalnym i międzynarodowym,
  • wynagrodzenie od 4500 netto oraz premia powiązana z osiąganymi rezultatami,
  • wdrożenie do pracy gwarantujące dokładne zapoznanie się z produktem, jego atutami, możliwościami personalizacji i procesem wytwarzania,
  • systematyczną informację zwrotną na temat jakości wykonywanej pracy,
  • wsparcie specjalistów w sprawach wymagających wyjaśnienia lub nauczenia,
  • możliwość korzystania z kursów i szkoleń zewnętrznych,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • brak nadgodzin,
  • wyrozumiałość i otwartość na Twoje indywidualne oczekiwania i potrzeby,
  • atmosferę wsparcia i pozytywnego nastawienia ze strony innych członków zespołu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-11-2022
Wyświetleń: 98