kandydatów

Etat Junior Accountant

Firma: METRO Global Solution Center Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

W METRO mówimy ’We make it count’ ponieważ nasza księgowość to nie tylko liczby, sprawiamy, że liczy się coś więcej. Mamy już 400 pracowników, obsługujemy nasze marki handlowe MAKRO Cash&Carry w ponad 20 krajach na całym świecie, w Szczecinie działamy od 10 lat, a w naszym wewnętrznym badaniu zaangażowania, niemal 90% naszych pracowników przyznało, że praca w METRO jest znacząca oraz pozwala się rozwijać. Dołącz do nas, poczuj ducha ’We make it count’ i twórz społeczność METRO, dla której w księgowości zawsze liczy się coś więcej.

Junior Accountant
Workplace: Szczecin

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za wykonywanie podstawowych zadań w ramach danego obszaru księgowego,
  • dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość wykonywanej pracy,
  • współpraca z międzynarodowym klientem wewnętrznym,
  • zaangażowanie w szybki proces uczenia się i adaptacji,
  • wsparcie innych osób z zespołu w ich codziennej pracy,
  • możliwy udział w wyjazdach biznesowych

Twój profil startowy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodyscyplina i zdolność do pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie związane z księgowością (praktyka, staż, itp.).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji, która ciągle się rozrasta,
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości,
  • obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń (z zakresu księgowości, oprogramowania - SAP, kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych),
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie, także dla członków rodziny,
  • świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą i dodatek na Święta,
  • dofinansowaną kartę sportową,
  • miesięczny dodatek do pensji za znajomość dodatkowego języka,
  • integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach,
  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina.