kandydatów

Etat Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej

Firma: ILLUSTRO Doradztwo S.C. miejsce pracy: Szczecin

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynku międzynarodowym, lidera w obszarze sensoryki dla zastosowań przemysłowych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej
Praca mobilna

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych.
  • Kreowanie polityki sprzedażowej w podległym regionie (woj. lubuskie i zachodnio-pomorskie).
  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji wdrożeń.
  • Współpraca z zespołem inżynierów na etapie przygotowania oferty i wdrożenia.

Wymagania:

  • Zdolności interpersonalne, pro-aktywna postawa i motywacja do pracy w handlu.
  • Wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe na jednym z kierunków: automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne.
  • Znajomość funkcjonowania urządzeń automatyki przemysłowej.
  • Znajomość produktów i systemów stosowanych w automatyzacji przemysłowej.
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń lub systemów automatyki przemysłowej;
  • Znajomość rynku oraz potencjalnych klientów w podległym regionie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze.
  • Wysokie premie za realizację planu sprzedaży.
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Samochód służbowy – również do użytku prywatnego.
  • Pracę w nowoczesnej firmie z uznaną marką o światowym zasięgu.
  • Wsparcie zespołu technicznego w realizacji sprzedaży.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki j. obcych (j. angielski, j. niemiecki), firmowe wyjazdy integracyjne, dodatkowe świadczenia urlopowe
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych – firma posiada własne Centrum Szkoleń, dodatkowo otrzymujesz wsparcie coacha, z którym indywidualnie doskonalisz kompetencje.
Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.KRAZ:6257

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-11-2022
Wyświetleń: 115