kandydatów

Etat Martech Manager

Firma: IAI Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

W IAI łączymy najnowocześniejsze technologie, stały rozwój i indywidualną obsługę, realizując w ten sposób potrzeby naszych klientów. Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 6500 sklepów w Polsce i na świecie. Skutecznie pomagamy klientom zwiększać ruch na ich stronach internetowych, a co za tym idzie- sprzedaż, poprzez trafną i szybką obsługę, przyczyniając się tym samym do rozwoju ich biznesu i generowania jeszcze większych zysków. Naszą misją jest uczynienie zakupów przez Internet najpopularniejszą formą handlu. Chcemy, by nasze produkty wyznaczały nowe trendy na rynku e-commerce, dzięki czemu staniemy się największym dostawcą rozwiązań informatycznych dla sprzedających w sieci.

Do naszego zespołu Marketingu szukamy człowieka magika od Martechu :) Zagadnienia szalenie ciekawe! Wyzwania nietuzinkowe! Zapraszamy do zespołu niesamowicie barwnych ludzi w naszej firmie!

Martech Manager
Miejsce pracy: Szczecin
Główne zadania na stanowisku:
  • Testowanie i optymalizacja nowych scenariuszy oraz rozwiązań technologicznych dla działu Marketingu
  • Współudział w definiowaniu i tworzeniu efektywnych procesów wewnątrz działu marketingu
  • Współtworzenie korespondujących z celami biznesowymi stron WWW (efektywnych pod kątem konwersji, UX)
  • Analiza ruchu i zachowań użytkowników na stronach WWW
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie realizacji celów pozyskiwania leadów, optymalizacji kosztów pozyskiwania oraz kluczowych współczynników mierzących jakość
  • Współpraca z działem produktowym w zakresie komunikowania korzyści i funkcjonalności usług
  • Udział w identyfikacji Buyer person
  • Zarządzanie procesami i informacjami w bazach danych - potencjalnych i obecnych klientów
  • Współtworzenie i analizowanie efektywności kampanii performance, w tym tworzenie systemów raportowych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie prowadzonych kampanii
  • Tworzenie analiz ilościowych i jakościowych

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wyższego wykształcenia (mile widziane kierunki marketingowe)
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w obszarze technologii marketingowych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Sprawnego poruszanie się w narzędziach marketingowych (GA, GTM, GSC. Google Data Studio, marketing automation, CRM)
  • Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku, inicjatywy, zaangażowania i terminowości
Na co możesz liczyć?
  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu) - to nie jest praca zdalna
  • Najnowocześniejszy sprzęt i pracę w najbardziej komfortowym biurze w Szczecinie
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Pracę z ludźmi, którzy kochają to co robią! Mamy bajeczną atmosferę na naszym piętrze :)
Wynagrodzenie

Kwota startowa będzie uzależniona od poziomu Twojego wtajemniczenia :)

  • B2B, wynagrodzenie netto
    12 000 zł - 18 500 zł
  • Umowa o Pracę, wynagrodzenie brutto
    10 000 zł - 15 000 zł

Mam na imię Łukasz i wraz z Anią - Managerem zespołu, będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji.

Twarde umiejętności to jedno, ale równie ważne są dla nas otwartość, zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju. Ponad to dobra atmosfera jest dla nas niezwykle istotna, dlatego szukamy osób, z którymi zwyczajnie miło będzie spędzać wspólnie czas :)