kandydatów

Etat Handlowiec z językiem niemieckim

Firma: GLANEL Sp z o o miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7650321, z dnia 2022-10-17

Firma Glanel Sp z o o,   zajmuje się hurtową sprzedażą nawozów i brykietów drzewnych do ogrzewania na terenie Polski i Niemiec.

Handlowiec z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
  • Obsługa posprzedażowa
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Rozbudowywanie bazy klientów

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie m.in. średnie
  • Prawo jazdy kat B
  • Nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania czasem

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, adekwatny do uzyskanych efektów (premia)
  • Możliwość rozwoju oraz nabywania doświadczenia
  • Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-10-2022
Wyświetleń: 116