kandydatów

Etat Sprzedawca na Stacji Paliw

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Sprzedawca na Stacji Paliw

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami, procedurami, umowami
  • Obsługa kasy fiskalnej i programu magazynowego
  • Merchandising asortymentu na sali sprzedaży oraz doradztwo w zakresie jego sprzedaży
  • Wystawianie faktur (gotówkowe, zbiorcze) i dokumentów sprzedaży (WZ, RW, MM)
  • Przyjmowanie dostaw towarów oraz paliw zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Rozliczanie wartości pieniężnych zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Dbanie o czystość na terenie stacji paliw
  • Tankowanie pojazdów Klientom stacji paliw
  • Przestrzeganie wymagań wynikających z regulacji formalno-prawnych dotyczących sprzedaży na stacji paliw
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych (jako dodatkowy atut)
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i uczciwość
  • Komunikatywność i zdolności organizacyjne
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku pracy
  • Szereg benefitów (rabaty na paliwo, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)