kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: 4 Leaders miejsce pracy: Szczecin

Jesteśmy grupą niezależnych Przedsiębiorców z branży finansowej, którzy odnieśli sukces.

Na co dzień wspieramy się, rozwijamy i doskonalimy, by osiągać najlepsze rezultaty

i pomagać naszym Klientom.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Szczecin
TWOJE ZADANIA:
  • ustalanie kalendarza spotkań i jego realizacja,
  • analiza potrzeb i oczekiwań Klientów oraz pomoc w doborze optymalnej oferty,
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z obecnymi Klientami oraz nawiązywanie relacji z nowymi,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy produktowej.
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • masz doświadczenie w pracy z Klientem lub motywację, by je zdobyć,
  • lubisz pracę z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz je rozwijać,
  • chcesz być doceniony i nagrodzony za swoje działania,
  • jesteś przedsiębiorczy i dobrze zorganizowany,
  • ważna jest dla Ciebie etyka pracy.
OFERUJEMY:
  • wysokie i stabilne dochody,
  • profesjonalną pomoc mentora tak długo, jak tego potrzebujesz,
  • system szkoleń,
  • 4-letni program wsparcia finansowego,
  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego na stanowiska menedżerskie,
  • elastyczny czas pracy dopasowany do Ciebie,
  • pracę w różnorodnym, doświadczonym Zespole i przyjazną atmosferę!