kandydatów

Etat Kierownik Projektu

Firma: Solutions30 miejsce pracy: Szczecin

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Firma Godna Zaufania 2021

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • udział w pracach zespołu przygotowującego koncepcje i oferty dla Klientów
  • udział w pracach zespołu negocjującego kontrakty
  • koordynacja prac własnych oraz zewnętrznych zespołów projektowych, wykonawczych i serwisowych w zakresie:
    • weryfikacja i przydział zadań do wykonania dla Wykonawców
    • ustalanie harmonogramów prac i kontrola zgodności realizacji
    • zapewnienie obsługi w zakresie materiałów, logistyki
    • monitorowanie postępu prac
    • zarządzanie harmonogramem, budżetem i ryzykami
    • rozliczanie zadań z Klientem i Wykonawcami
    • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem i Wykonawcami
    • bieżące raportowanie stanu realizacji projektu
    • bieżąca kontrola i optymalizacja kosztów
    • rozliczenie końcowe projektu
    • pozyskiwanie i weryfikacja nowych podwykonawców dla zleconych zadań, negocjacje zakresu i stawek
Nasze wymagania:
  • otwartości na nowe wyzwania w postaci różnorodności realizowanych projektów telekomunikacyjnych
  • umiejętności skutecznej organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami w telekomunikacji i/lub energetyce
  • zaangażowania w proces projektowy od etapu przygotowania koncepcji przez negocjacje kontraktu do zakończenia projektu
  • znajomości procesów utrzymaniowych w obszarze miedzianych i optycznych sieci telekomunikacyjnych
  • umiejętności negocjacyjnych tak z Klientem wewnętrznym jak z kontrahentami
  • samodzielności, kreatywności i elastyczności w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języków obcych umożliwi udział w projektach międzynarodowych
  • uprawnienia do kierowania robotami w telekomunikacji będą dodatkowym atutem
Mile widziane
  • uprawnienia budowlane
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych wewnątrz Grupy Kapitałowej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • najbardziej zaangażowani i skuteczni pracownicy będą mieli możliwość budowania własnych zespołów projektowych dedykowanych do najciekawszych projektów.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-09-2022
Wyświetleń: 122