kandydatów

Etat Instruktor - Trener pływania

Firma: Ekskluzywny prywatny basen miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7492896, z dnia 2022-09-06

Nauka i doskonalenie pływania dzieci przedszkolych i szkolnych. Prowadzimy lekcje indywidualne i w małych grupach.

Oferujemy również zajęcia z niemowlętami

Instruktor - Trener pływania

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Nauka pływania dzieci oraz dorosłych.

Wymagania

  • Rozważymy każdą kandydaturę  osoby która trenowała lub trenuje pływanie.
  • Trener lub instruktor pływania

Oferujemy

  • Umowa od 1 września 2022 do 30 czerwca 2023 lub dłużej
  • Możliwość zatrudnienia na umowę- zlecenie, umowę o pracę, własną działalność.
  • Wynagrodzenie netto 4000zł - 6000zł
  • Wysoka stawka godzinowa.
  • Ilość godzin pracy do ustalenia w miarę dyspozycyjności osoby zainteresowanej

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-09-2022
Wyświetleń: 134