kandydatów

Etat Junior Menedżer Obszaru Sprzedaży

Firma: Allianz Sp. z o.o. miejsce pracy: Szczecin

Od prawie 25 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Junior Menedżer Obszaru Sprzedaży
Miejsce pracy: Szczecin
Twój zakres obowiązków

Rozwój – zaczniesz od szkolenia i wdrożenia, które będą obejmować: pozyskiwanie klientów, udział w spotkaniach i realizację celów sprzedażowych

  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego – w kolejnym etapie będziesz odpowiadać za rekrutację i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych
  • Wsparcie członków zespołu w osiąganiu celów biznesowych poprzez: motywowanie, organizację szkoleń i monitorowanie pracy
  • Dbanie o relacje biznesowe z klientami, których dobrze już znasz
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej – w naszej firmie stale uczysz się czegoś nowego
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań – systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność sprawnego zarządzania czasem pracy to nasza codzienność!)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie – przydadzą Ci się w kontaktach międzyludzkich
  • Chęć rozwoju i systematycznego pogłębiania wiedzy
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B – znacznie ułatwi Ci pracę
  • Znajomość social mediów i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi będą dodatkowym atutem
To oferujemy
  • Jasna ścieżka kariery – rozwiniesz się w kierunku samodzielnego menedżera
  • Uczestnictwo w autorskiej Akademii Junior Menedżera
  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • Kompleksowe wdrożenie do zawodu - od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego menedżera
  • Współpraca z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń
  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie (wsparcie finansowe, prowizje, premie i inne) – masz realny wpływ na wysokość dochodów
  • Zagraniczne podróże w ramach konkursów i nagród za Twoją pracę
  • Możliwość udziału w regionalnych i ogólnopolskich akcjach z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu
Benefity
  • Akademia Junior Menedżera
  • Szeroki pakiet szkoleń menedżerskich
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Program poleceń
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Inicjatywy dobroczynne
Wiele zależy od Ciebie
  • Decydujesz o czasie i trybie swojej pracy
  • Masz realny wpływ na swoją ścieżkę kariery – podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, które pomogą Ci w rozwinięciu skrzydeł
  • Regulujesz poziom swoich zarobków – docelowo, wraz z rozwojem w strukturach, realizując zakładane aktywności i plan sprzedażowy, możesz uzyskać wynagrodzenie na poziomie kilku, a nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie