kandydatów

Etat Rekruter

Firma: Concentrix miejsce pracy: Szczecin

Ponad 400 entuzjastycznych pracowników z ponad 12 krajów pracuje w naszym szczecińskim oddziale, aby zaoferować naszym Klientom najlepsze produkty i usługi. Jeśli szukasz szansy na rozwój i wykorzystanie Twoich umiejętności, to jest to miejsce dla Ciebie. Planujemy zrobić coś wielkiego i szukamy zmotywowanych i kreatywnych ludzi do działania.

Wierzymy w bohaterów dnia codziennego. Tych, którzy mają odwagę podążać za swoją pasją i którzy mają siłę i determinację, by realizować swoje marzenia.

Właściciele małych firm znajdują się w centrum naszych działań, dlatego tworzymy skuteczne i łatwe w użyciu rozwiązania finansowe, aby pomóc im w prowadzeniu działalności. Dzięki mentalności założycieli i nastawieniu "team-first" nasze zróżnicowane zespoły w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych współpracują ze sobą, aby właściciele małych firm, z którymi współpracujemy, mogli odnosić sukcesy, robiąc to, co kochają.

Poszukujemy energicznych, zorientowanych na klienta profesjonalistów do udziału w projekcie realizowanym dla naszego klienta z możliwością zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.

Rekruter
Szczecin

Twój zakres obowiązków:

  •  kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych: od pozyskania kandydatów, przez kontakt z nimi, budowanie pozytywnego candidate experience i prowadzenie interview, aż po podejmowanie decyzji rekrutacyjnych i przekazywanie feedbacku
  • profesjonalna współpraca z kadrą managerską, odpowiedzialną za poszczególne linie biznesowe, w pozyskiwaniu nowych pracowników do ich zespołów
  • administrowanie systemami rekrutacyjnymi (Phenom, WorkDay)
  • raportowanie przebiegu i realizacji rekrutacji
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje rekrutacyjne, portale pracy)
  • inicjowanie działań z zakresu Employer Brandingu

Oczekiwania:

  • masz doświadczenie w pracy jako rekruter lub jesteś otwarty na naukę i zdobywanie nowych umiejętności
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (min. B2)
  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office
  • jesteś samodzielny, cechuje Cię dobra organizacja czasu i inicjatywa w działaniu
  • jesteś dokładny i rzetelny
  • umiesz radzić sobie w sytuacjach stresujących
  • znajomość dodatkowego języka: niemieckiego, francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • brak nudy! Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym, doświadczonym i pomocnym teamie
  • dużą samodzielność w organizowaniu dnia i przebiegu pracy
  • możliwość pracy zdalnej lub praca w nowoczesnym biurze w samym centrum Szczecina
  • szkolenia wprowadzające i mentoring starszych kolegów z zespołu
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • system myBenefit