kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Firma: extraDACH miejsce pracy: Szczecin

Firma extraDACH, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizujaca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu.

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska
  • bieżąca obsługa sklepu internetowego
  • wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży internetowej
  • praca nad rozwojem sklepu net
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • systemową obsługę zamówień, zwrotów i reklamacji
  • przygotowywanie raportów i analiz
Wymagania
  • min. rocznego doświadczenia
  • znajomość obsługi obsługi CMS WordPress
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami
  • determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • dokładności i skrupulatności
  • ,,lekkiego pióra’’
Oferujemy
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe
  • rozwój w jednej z największych dystrybucji budowlanych w Polsce