kandydatów

Etat Kierowca - Handlowiec

Firma: Marine Services Compass S.C. K. Frank L. Wieczorkowski miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7443633, z dnia 2022-08-26

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca - Handlowiec

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Stały kontakt z firmami zaopatrzeniowymi, wycena produktów, przygotowywanie ofert
  • Realizowanie dostaw do klientów końcowych, ustalanie warunków dostaw
  • Zapewnienie terminowości dostaw

Wymagania

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy zadaniowej
  • Wiedza techniczna mile widziana, ale nie wymagana, umiejętność przyswajania wiedzy również przydatna
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i możliwość dostosowania się do czasu pracy zależnego od ilości zadań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i asertywność
  • Praktyczna znajomość obsługi programów biurowych : OUTLOOK, WORD, EXCELL

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie, w oparciu o umowę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego
  • Premie zależne od wyników zespołu w zakresie sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-08-2022
Wyświetleń: 150