kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Policach miejsce pracy: Police

Komenda Powiatowa Policji w Policach
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Inspektor
Miejsce pracy: Police
Ogłoszenie o naborze Nr 104369

Warunki pracy

praca wykonywana w warunkach normalnych

biurowych-naturalne i sztuczne oświetlenie

Zakres zadań

  • administrowaniem systemami jawnymi i niejawnymi
  • prowadzeniem ewidencji sprzętu Łączności i Informatyki
  • usuwaniem drobnych awarii wynikających z nieprawidłowego działania oprogramowania
  • instalacja i konfiguracja sprzętów i oprogramowań
  • obsługą rejestratora rozmów oraz całego sprzętu informatycznego w jednostce
  • współpracą z Wydziałem Łączności i Informatyki KWP w Szczecinie
  • instalacją nowych urządzeń radiotelefonicznych w obiektach stałych i środkach transportu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego

  • znajomość sieciowych systemów operacyjnych
  • znajomość konfiguracji sprzętu komputerowego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność komunikowania się
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • posiadanie aktualnego uprawnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli " tajne " potwierdzone dokumentem wydanym przez organy Policji lub ABW. W przypadku braku takiego poświadczednia zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego mającego na celu potwierdzenie możliwości nadania dostępu do informacji niejawnych o klauzuli " tajne "
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność użytkowania i administrowania sieci i systemów łączności
  • bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu komputerowego
  • umiejętność naprawy i przeglądów sprzętów Łączności i Informatyki
  • umiejętność administrowania podstawowymi systemami komputerowymi ( Windows: XP, 7, 8, 10; aplikacje biurowe )
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • umiejętność samokształcenia się