kandydatów

Etat Asystent spedytora

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Szczecin

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Asystent spedytora
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/2092
OBOWIĄZKI:

Staż z RPO na 3 miesiące dla osób od 30 roku życia , które jednocześnie należą do jednej z grup: - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, -osoby pozostające bez zatrudnienia nieprze-rwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy, - osoby nisko wykwalifikowane (wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące lub średnie zawo-dowe), - osoby niepełnosprawne . MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: PLAC BATOREGO 3/5: 70-207 SZCZECIN GODZ.PR.: 8:00-16:00 WYMAGANIA ORGANIZATORA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE SWOBODNEJ KONWERSACJI, INNE JĘZYKI MILE WIDZIANA, DOBRA ORGANIZACJA, DYSPOZYCYJNOŚĆ, GOTOWOŚĆ PRACY "NA TELEFONIE", DOBRE ZARZĄDZANIE CZASEM, POSŁUGIWANIE SIĘ PAKIETEM MS OFFICE

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie