kandydatów

Etat Drukarz sitodrukowy

Firma: Plusprint GmbH miejsce pracy: Szczecin

Ogłoszenie numer: 7362864, z dnia 2022-08-04

Plusprint GmbH

Plusprint GmbH jest szybko rozwijającą się niemiecką firmą rodzinną, która planuje poszerzyć swoją działalność i otworzyć się na polskim rynku pracy w Szczecinie.

Drukarz sitodrukowy

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Praca obejmuje obsługę nowoczesnych drukarek do druku sitodrukowego

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na sitodruku lub innych formach druku (mile widziane)
  • dokładność i staranność w pracy
  • sprawność manualna
  • spostrzegawczość
  • bardzo dobre rozróżnianie barw (mieszanie kolorów zgodnie ze specyfikacją klienta)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Każdy nowy pracownik jest szkolony przez nasz przyjazny zespół we wszystkich obszarach, aby uczestniczyć w długofalowym sukcesie firmy.

Mile widziany język niemiecki, angielski

Oferujemy

  • dobre wynagrodzenie
  • przyjemna atmosfera pracy
  • obszerne i cierpliwe szkolenie (dla nowych pracowników)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2022
Wyświetleń: 104