kandydatów

Etat Operator maszyn CNC / Programista CNC

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Szczecin

Operator maszyn CNC / Programista CNC
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • Obsługa tokarek i frezarek CNC ze sterowaniem Sinumeric
  • Tworzenie programów z pulpitu maszyny
  • Samodzielny dobór parametrów skrawania oraz narzędzi
Wymagania:
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • Umiejętność programowanie maszyn CNC z pulpitu maszyny
  • Doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC (frezarki 3 i 5 osiowe, tokarki)
  • Znajomość metod obróbki skrawaniem metali
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.