kandydatów

Etat Specjalista ds. Maszynowych

Firma: PGE Energia Ciepła S.A. miejsce pracy: Szczecin

PGE Energia Ciepła S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 16 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,8 GWt mocy elektrycznej 2,5 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 672 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Kielce i Szczecin. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu, Siechnicach i Gryfinie.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Maszynowych
Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków:

  • Określanie zakresu i budżetu prac utrzymaniowych urządzeń maszynowni.
  • Rozliczanie dostaw, prac i usług realizowanych na podległym obszarze.
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej, w tym zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów strategicznych, eksploatacyjnych i projektowych w ramach branży kotłowej i maszynowej.
  • Kontrolowanie bezpieczeństwa pracy (m.in. udział w obchodach menadżerskich bhp i regularna kontrola warunków pracy).
  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego majątku poprzez dokonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń oraz usuwanie awarii i usterek.
  • Dbanie o aktualną dokumentację techniczną, pozwolenia i decyzje administracyjne.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii i ciepła.
  • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i utrzymania maszyn i urządzeń.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Świadectwo kwalifikacyjne typu D. grupa 2.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.